Hakkımızda

Et ve Et

Şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu yana kırmızı et sektöründe, adımlarını sağlam ve hızlı bir biçimde atmayı hedefleyerek yoluna başlamıştır. Gıda gibi zor bir sektörde kalitesiyle yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bugünlere gelen Et ve Et, şimdilerde, “Ette Lezzet” sloganına uygun ürünler sunmak için çalışmalarına yeni bir boyut kazandırdı.

Kırmızı et sektörü, zor olmasıyla birlikte, mutlak sorumluluk gerektiren bir işletme alanı konumunda. Güvenin ve azami dikkatin gerekli olduğu gibi, kalite ile fiyat her zaman ön planda olmalıdır.Vizyon ve Misyon

Et ve Et; İşletmenizin et ihtiyacını profesyonel ekibi ile hızlı, sağlıklı ve temiz bir şekilde kalıcı çözümler sunar. Çok uzun yıllara dayanan deneyimimizin haklı gururu ile güvenli adımlarla sizlerle beraber büyümeye devam edeceğiz.

Misyon: Kaliteli, sağlıklı et ürünlerinin tüketicilerimize ulaşmasını sağlamak, bununla beraber gelişen teknolojiye ayak uydurabilen profesyonel ekibimiz ile helal ve hijyen konusunda taviz vermeden daima sektöründe önder ve yenilikçi olup, değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet etmektir.

Vizyon: Kaliteli, sağlıklı, hijyenik, sektördeki yeniliklere açık helal et kesimi ve güleryüz ile değerli müşterilerimize hizmet.